Hwam Classic 4 + Cokół
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Hwam Classic 4 + Cokół
Prawdziwy wielofunkcyjny piec z wieloma funkcjonalnymi detalami i opcjami
Hwam Classic 4
Projekt autorstwa Andersa C. Fasterholdt. HWAM Classic 4 to klasyczny piec, który cieszy się dużą popularnością od czasu, gdy ujrzał światło dzienne ponad 30 lat temu. Seria HWAM Classic 4 jest dostępna w różnych wersjach. Podstawowy piec posiada płyty grzewcze do podgrzewania żywności. Możesz dodać poręczny piec do pieczenia, który umożliwia wykorzystanie schludnego do pieczenia pizzy, chleba i ciastek. Ciesz się zapachem świeżo upieczonego chleba rozprzestrzeniającego się w domu, podczas gdy będziesz cieszyć się spokojną chwilą przed tańczącymi płomieniami. Dodając cokół, możesz przechowywać swoje drewno pod piecem opalanym drewnem – dekoracyjnym i praktycznym. Jako coś nowego możemy zaoferować system świeżego powietrza dla tego piekarnika.
Zaprojektowano i wyprodukowano w Danii
Piecyki firmy HWAM (modele Hwam i Wiking) są przykładem klasycznych duńskich produktów. Duński design, duńska kreatywność i duńskie rzemiosło. Bliska współpraca pomiędzy projektantami i firmą HWAM A/S zaowocowała opracowaniem unikalnych, zachwycających detalami piecyków, które są klasą samą w sobie. Piecyki w całości są produkowane w Danii, ponieważ nie ma miejsca na kompromisy w zakresie jakości. Duńscy inżynierowie projektują i przygotowują produkty do procesu produkcyjnego w oparciu o 50-letnie doświadczenie HWAM. Wszystkie istotne komponenty są produkowane w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w Hørning w Danii.
Produkty są ręcznie montowane i wykańczane, zanim zostaną zapakowane i wysłane do klientów, którzy mają zapewnioną pięcioletnią gwarancję. Jesteśmy dumni z naszego rzemiosła, co jest widoczne, gdy stoisz blisko naszego piecyka, a w nim powolnie palą się polana drewna. Nasza pasja do projektowania, innowacji i jakości, a także dbałość o szczegóły, wyraźnie się wyróżnia.
Duński design, duńska technologia i duńskie rzemiosło. Duński w całości!
System oczyszczania szyby Airwash
Firma HWAM opracowała technikę, która gwarantuje, że szyba zawsze otrzymuje ogrzane powietrze z trzech stron, co zapobiega osadzaniu się na niej sadzy. Tańczące płomienie są zarówno fascynujące, jak i relaksujące. Co więcej, płomienie są piękne we wszystkich fazach, od początkowego zapalenia po spalenie żaru. Z tego powodu ważne jest, aby szyba w piecyku opalanym drewnem Hwam lub Wiking nie brudziła się podczas spalania.
| Klasyfikacja energetyczna | A |
| Moc nominalna | 8 kW |
| Moc regulowana | 3-8 kW |
| Powierzchnia grzewcza | 30-80 m² |
| Rodzaj paliwa | drewno |
| Sprawność | 79,3 % |
| Wymiary | 60 x 94,1 x 40 cm |
| Średnica rury dymowej | 150 mm |
| Zalecane ciśnienie komina | 12 Pa |
| Gwarancja | 5 lat |
| Podłączenie rury dymowej | góra, tył |
| Waga | 120 kg |



Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dolot Powietrza | Tak |
| Materiał | Żeliwo + stal |
| Do Rekuperacji | Tak |
| Eko Projekt | Tak |
| Współpraca z DGP | Nie |
| Szerokość | 51-60 cm |
| Paliwo, Opał | Drewno, Brykiet |
| Moc Nominalna | 8 kw (ogrzewa 80 m2) |
| Przeszklenie | Szyba Prosta |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Waluty
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.