O firmie

O Sklepie

Sklep Internetowy kominkitanio.pl jest własnością firmy GOLD-KOM Tomasz Golda. Dane kontaktowe firmy znajdują się w dziale Kontakt.

 

O Firmie

Firma GOLD-KOM Tomasz Golda istnieje od roku 2006, prowadząc od początku działalność opartą o kompleksową obsługę klienta indywidualnego. Jako jedna z pierwszych firm na naszym rynku wprowadziliśmy zasadę – „Kompleksowa obsługa klienta od projektu do realizacji”. W zasadzie jeszcze jedno przyświecało od początku naszej działalności, Klient zgłaszający się do nas powinien otrzymać wszystko czego oczekuje. W naszym salonie znajdą Państwo doświadczoną i kompetentną kadrę sprzedażową.

Dzięki tym dewizom zyskaliśmy grono wielu klientów, którzy poza satysfakcją z zakupionego u nas kominka mogą liczyć na fachowy serwis i konsultacje oraz szybkie i terminowe dostawy towarów i usług.

 

Jesteśmy nowoczesną i ciągle rozwijającą się firmą. Mamy za sobą wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę, dzięki którym możemy z powodzeniem realizować naszą misję. To, kim jesteśmy, najlepiej obrazuje cel, do którego zmierzamy.

Gwarantujemy elastyczne podejście do klienta i profesjonalną obsługę. Oferujemy dbałość o najwyższą jakość naszych produktów i usług. Uczciwość wobec klientów i kontrahentów jest dla nas najważniejsza. Zdajemy sobie sprawę, że w dłuższej perspektywie to właśnie ta cecha stanowi naprawdę solidny fundament działalności firmy.

Nasz Salon 

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl