Wkład kominkowy ROCAL G 450 DC
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wkład kominkowy ROCAL G 450 DC
Wkład kominkowy Rocal G 450 DC na tle innych urządzeń z serii G wyróżnia się tzw. „kanałowym paleniskiem”. Szyby znajdują się po przeciwnych stronach paleniska. Efektem jest widoczność ognia w dwóch pomieszczeniach jednocześnie. Pomimo takiego rozwiązania wkład jest bardzo wydajny (sprawność na poziomie 82%). Zapewnia również wysoką szczelność dzięki wysoce zaawansowanemu procesowi projektowania oraz produkcji.
- Wnętrze wyłożone wermikulitem
- Stalowa komora spalania
- Dolot powietrza z zewnątrz
- Regulowany, wyrównujący stojak
- Drzwi przesuwne i opuszczane (do czyszczenia szkła)
-
Regulacja powietrza pierwotnego i wtórnego
- Popielnik
- Opcjonalna rama o szerokości 4 lub 10 cm
| Nominalna moc grzewcza | 14,8 kW |
| Zakres mocy |
10-17,5 kW |
| Sprawność | 82 % |
| Średnica przewodu spalinowego |
Ø250 |
|
Emisja CO w spalinach
|
0,12 % |
| Temperatura spalin | 189ºC |
| Ilość paliwa na godzinę |
4 kg/h |
| Max długość polan |
55 cm |
| Waga | 323 kg |
Seria G to wkłady do zabudowy, które uosabiają wszystkie wartości Rocal w jednym produkcie: wydajność, jakość, design, komfort i bezpieczeństwo. Ekskluzywne paleniska oferują pełny widok na ogień przez co stają się centralnym punktem w domu.
DANE TECHNICZNE
-
Wkład kominkowy:
Wkład powietrzny
-
Konstrukcja:
Stalowa
-
Kształt szyby:
Szyba dwustronna vis-a-vis
-
Otwieranie drzwi:
Do góry (gilotyna)
-
Moc nominalna (kW):
15 kW
-
Szerokość fasady (cm):
90 - 100 cm
-
Sprawność cieplna (%):
82 %
-
Spełnia kryteria EKOPROJEKTU:
Tak
-
Rodzaj paliwa:
Drewno
-
Dolot powietrza:
Tak
-
Popielnik:
Tak
-
Średnica wylotu spalin (mm):
Fi 250
-
Szyba z DECOREM:
Nie
Opcje:
- kratka wentylacyjna z żaluzją 1215 zł
- rama czterostronna 4 cm-drzwi na windzie 945zł
- rama czterostronna 4 cm 945 zł
- rama czterostronna 10 cm - drzwi na windzie 1245 zł
-rama czterostronna 10 cm 1245 zł



Dane techniczne
| Dolot Powietrza | Tak |
| Materiał | Urządzenia stalowe |
| Do Rekuperacji | Tak |
| Eko Projekt | Tak |
| Współpraca z DGP | Tak |
| Szerokość | 91-100 cm |
| Otwieranie Drzwi | Do Góry (Gilotyna) |
| Paliwo, Opał | Drewno, Brykiet |
| Moc Nominalna | 14 kw (ogrzewa 140 m2) |
| Przeszklenie | Tunel vis-avis |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Waluty
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.