Kuchnia Węglowa Alfa-Plam Inox 75 6kW Czerwona
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kuchnia węglowa Alfa-Plam INOX 75 6kW czerwona Eko Projekt 2022
| Klasa efektywności energetycznej | A+ |
| Wymiary paleniska | 330 x 180 x 320mm |
| Kierunek wylotu spalin | Prawy / Bok |
| Średnica wylotu spalin | 120mm |
| Wymiary piekarnika | 330x440x260mm |
| Moc nominalna | 6kW |
| Moc maksymalna | 8kW |
| Wymiary pieca/kuchni | 750 x 600 x 850mm |
| Opał | drewno, brykiety, węgiel brunatny |
| Waga | 122kg |
| Zgodny z normą | ECO DESIGN 2022 |


Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dolot Powietrza | Nie |
| Materiał | Urządzenia stalowe |
| Do Rekuperacji | Nie |
| Eko Projekt | Tak |
| Paliwo, Opał | Węgiel |
| Moc Nominalna | 6 kw (ogrzewa 60 m2) |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Waluty
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.