Kominek Arysto A12 500×800 H
w sprzedaży
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kominek Arysto A12 500×800 H
W odpowiedzi na wprowadzanie przez kolejne województwa zasad ustawy antysmogowej od 1 kwietnia 2018 wprowadzamy nową linię wkładów z serii A12. Dotychczas wymagania ekoprojektu spełniały wkłady z serii A11. Nowa seria A12 będzie produkowana na bazie wkładów A10 w standardzie wyposażonym w dopalanie spalin oraz przystosowanym do pracy z rekuperacją
Specyfikacja :
- moc nominalna 9-14 KW
- sterowany ręcznie szyber górny o średnicy od 180 do 200 fi
- sterowana ręcznie przepustnica dolna o średnicy od 100 do 125 fi
- sprawność powyżej 80 %
- system dopalania spalin
- przystosowany do pracy z rekuperacją
- deflektor wermikulitowy w górnej części paleniska
- szyba pojedyncza
| Szyba | pojedyncza |
| Pomieszczenie | 90-120m² |
| Sposób otwierania | do góry |
| Rekuperacja | tak |
| Ekoprojekt | tak |
| Model | A12 [500x800] H |
| BImSchV 2 Stufe | brak |
| Moc nominalna | 11 kW |
| Szerokość frontu | 500 mm |
| Wysokość frontu | 800 mm |
| Wysokość kapelusza | 640 mm |
| Wysokość do wylotu spalin | 1760 mm |
| Wysokość całkowita | 1820 mm |
| Głębokość całkowita | 582 mm |
| Sposób otwierania | do góry |
| Max szerokość polana | 350 mm |
| Sprawność | > 80 % |
| Zużycie paliwa | 3,8 kg/h |
| Strumień masy spalin | 11,4 g/s |
| CO(13%O2) | 0,11% |
| Masa | 290 kg |
| Średnica komina | 200 mm |
| Średnica dolotu powietrza | 100 mm |
| Wysokość podbudowy | 320/ 200mm** |
| Rodzaj wkładu | Stałopalny |
| Wyposażenie dodatkowe | Do rekuperacji, Dopalanie spalin, Deflektor wermikulitowy |



Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dolot Powietrza | Tak |
| Materiał | Urządzenia stalowe |
| Do Rekuperacji | Tak |
| Eko Projekt | Tak |
| Współpraca z DGP | Tak |
| Szerokość | 41-50 cm |
| Otwieranie Drzwi | Do Góry (Gilotyna) |
| Paliwo, Opał | Drewno, Brykiet |
| Moc Nominalna | 11 kw (ogrzewa 110 m2) |
| Przeszklenie | Szyba Prosta |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Waluty
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.