Kominek Arysto A12 450×670 H
w sprzedaży
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kominek Arysto A12 450×670 H
W odpowiedzi na wprowadzanie przez kolejne województwa zasad ustawy antysmogowej od 1 kwietnia 2018 wprowadzamy nową linię wkładów z serii A12. Dotychczas wymagania ekoprojektu spełniały wkłady z serii A11. Nowa seria A12 będzie produkowana na bazie wkładów A10 w standardzie wyposażonym w dopalanie spalin oraz przystosowanym do pracy z rekuperacją
Specyfikacja :
- moc nominalna 9-14 KW
- sterowany ręcznie szyber górny o średnicy od 180 do 200 fi
- sterowana ręcznie przepustnica dolna o średnicy od 100 do 125 fi
- sprawność powyżej 80 %
- system dopalania spalin
- przystosowany do pracy z rekuperacją
- deflektor wermikulitowy w górnej części paleniska
- szyba pojedyncza
| Szyba | pojedyncza |
| Pomieszczenie | 80-110m² |
| Sposób otwierania | do góry |
| Rekuperacja | tak |
| Ekoprojekt | tak |
| Model | A12 [450x670] H |
| BImSchV 2 Stufe | brak |
| Moc nominalna | 10 kW |
| Szerokość frontu | 450 mm |
| Wysokość frontu | 670 mm |
| Głębokość frontu | Stałopalny |
| Wysokość kapelusza | 540 mm |
| Wysokość do wylotu spalin | 1530 mm |
| Wysokość całkowita | 1690 mm |
| Głębokość całkowita | 584 mm |
| Sposób otwierania | do góry |
| Max szerokość polana | 350 mm |
| Sprawność | > 80 % |
| Zużycie paliwa | 3,4 kg/h |
| Strumień masy spalin | 10,3 g/s |
| CO(13%O2) | 0,10% |
| Masa | 250 kg |
| Średnica komina | 200 mm |
| Średnica dolotu powietrza | 100 mm |
| Wysokość podbudowy | 320/ 200mm** |
| Wyposażenie dodatkowe | Do rekuperacji, Dopalanie spalin, Deflektor wermikulitowy |



Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dolot Powietrza | Tak |
| Materiał | Urządzenia stalowe |
| Do Rekuperacji | Tak |
| Eko Projekt | Tak |
| Współpraca z DGP | Tak |
| Szerokość | 41-50 cm |
| Otwieranie Drzwi | Do Góry (Gilotyna) |
| Paliwo, Opał | Drewno, Brykiet |
| Moc Nominalna | 10 kw (ogrzewa 100 m2) |
| Przeszklenie | Szyba Prosta |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Waluty
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.