Hwam 3740m tylny wylot spalin – Autopilot (szyba czerniona)
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Hwam 3740m tylny wylot spalin – Autopilot (szyba czerniona)
Wraz z serią HWAM 3700, projektanci stworzyli smukły piec opalany drewnem, którego język projektowania przypomina proste kolumny.
W serii HWAM 3700 projektanci stworzyli smukły piec kominkowy, którego język projektowania przypomina proste kolumny. W górnej części pieca projektanci stworzyli szczelinę, która podkreśla elegancki kształt pieca i dopełnia stylowy wygląd. Jeśli przewód kominowy ma być podłączony z tyłu pieca, jest on wyposażony w solidną płytę górną, która podkreśla stylowy wygląd.
Piecyki firmy HWAM (modele Hwam i Wiking) są przykładem klasycznych duńskich produktów. Duński design, duńska kreatywność i duńskie rzemiosło. Bliska współpraca pomiędzy projektantami i firmą HWAM A/S zaowocowała opracowaniem unikalnych, zachwycających detalami piecyków, które są klasą samą w sobie. Piecyki w całości są produkowane w Danii, ponieważ nie ma miejsca na kompromisy w zakresie jakości. Duńscy inżynierowie projektują i przygotowują produkty do procesu produkcyjnego w oparciu o 50-letnie doświadczenie HWAM. Wszystkie istotne komponenty są produkowane w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym w Hørning w Danii.
Produkty są ręcznie montowane i wykańczane, zanim zostaną zapakowane i wysłane do klientów, którzy mają zapewnioną pięcioletnią gwarancję. Jesteśmy dumni z naszego rzemiosła, co jest widoczne, gdy stoisz blisko naszego piecyka, a w nim powolnie palą się polana drewna. Nasza pasja do projektowania, innowacji i jakości, a także dbałość o szczegóły, wyraźnie się wyróżnia.
Duński design, duńska technologia i duńskie rzemiosło. Duński w całości!
Automatyczne spalanie z systemem Autopilot™
Piecyk HWAM kryje w sobie małą tajemnicę. Sekret, który jest utrzymywany od 30 lat. Jest to wrażliwa na ciepło spirala w umieszczona w rdzeniu urządzenia, która automatycznie steruje całym procesem pracy piecyka. Po rozpaleniu ognia Autopilot™ przejmuje kontrolę i automatycznie reguluje dopływ powietrza. Bimetalowa spirala kontroluje trzy mechaniczne przepustnice powietrza, które otwierają lub zamykają się w zależności od aktualnej temperatury w komorze spalania. W efekcie otrzymujemy optymalne i czyste spalanie oraz realne oszczędności drewna, bez konieczności wykonywania jakichkolwiek czynności przez użytkownika. Wystarczy tylko ustawić odpowiednią dla siebie szybkość wytwarzania ciepła, a reszta zajmie się piecyk. Jest to łatwe, wygodne, ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie.
Autopilot™ jest standardem we wszystkich urządzeniach bez dopłaty.
System oczyszczania szyby Airwash
Firma HWAM opracowała technikę, która gwarantuje, że szyba zawsze otrzymuje ogrzane powietrze z trzech stron, co zapobiega osadzaniu się na niej sadzy. Tańczące płomienie są zarówno fascynujące, jak i relaksujące. Co więcej, płomienie są piękne we wszystkich fazach, od początkowego zapalenia po spalenie żaru. Z tego powodu ważne jest, aby szyba w piecyku opalanym drewnem Hwam lub Wiking nie brudziła się podczas spalania.
| Klasyfikacja energetyczna | A |
| Moc nominalna | 4,5 kW |
| Moc regulowana | 2-7 kW |
| Powierzchnia grzewcza | 20-70 m² |
| Rodzaj paliwa | drewno |
| Sprawność | 78,1 % |
| Wymiary | 49,9 x 102,5 x 37,5 cm |
| Średnica rury dymowej | 150 mm |
| Zalecane ciśnienie komina | 12 Pa |
| Gwarancja | 5 lat |
| Podłączenie rury dymowej | tył |
| Waga | 101 kg |



Pliki do pobrania:
Dane techniczne
| Dolot Powietrza | Tak |
| Materiał | Żeliwo + stal |
| Do Rekuperacji | Tak |
| Eko Projekt | Tak |
| Współpraca z DGP | Nie |
| Szerokość | 41-50 cm |
| Paliwo, Opał | Drewno, Brykiet |
| Moc Nominalna | 4 kw (ogrzewa 40 m2) |
| Przeszklenie | Panoramiczny |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)
Zaloguj się
Waluty
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.